شناخت امام...

امام صادق علیه ‌السلام:


قَالَ لَا یَسَعُ النّاسَ حَتّى یَسْأَلُوا وَ یَتَفَقّهُوا وَ یَعْرِفُوا إِمَامَهُمْ وَ یَسَعُهُمْ أَنْ یَأْخُذُوا بِمَا یَقُولُ وَ إِنْ کَانَ تَقِیّةً.


مردم نمی‌توانند خود را در فراخی و گشادگی ببینند مگر آنگاه که جویا و پویا و پرسان بوده، و در امر دین کسب بصیرت نموده و امام و پیشوای خود را شناسایی کنند. فقط برای چنین افرادی روا است گفته‌های آن امام را ـ ولو به تقیه و رازداری هم باشد ـ فرا گیرند.

If people like to have a comfortable and earned life, they must research, ask, be clear-insight in religion, and know their Imam. Only such people could lean Imam's sayings, even by dissimulation and mystery.

الکافی، ج 1، ص 50

*****

بیایید در مسیر شناخت امام زمان علیه السلام هر روز قدمی برداریم...

شهادت مظلومانه امام حسن عسکری علیه السلام را به پیشگاه مقدس صاحب الزمان أرواحنافداه و تمام شیعیان آن حضرت تسلیت می گویم.

 / 5 نظر / 7 بازدید
شبنم

پدری در دم مرگ است و به بالین پسرش پسری اشک فشان است به حال پدرش حسن العسکری از زهر جفا می سوزد حجةابن الحسن از غم شده گریان به برش شهادت یازدهمین اختر درخشان آسمان هدایت امام حسن عسگری (ع) بر پیشگاه ولی عصر (عج) وشیفتگان آن امام عزیز تسلیت باد .

فاطمه

وای ببخش عزیزم دیشب نیومدم سرعت اینترنتم افتضاح بود من هم شهادت آقا امام حسن عسکری رو به تو دوست گلم تسلیت عرض می کنم ممنون از نظرای قشنگت گلم یامهدی [گل][ماچ]

آسان رنک

سلام شما ميتوانيد با استفاده از سيستم پر قدرت ما بازديد و آمار سايت خود را به چند هزار در روز برسانيد افراد آنلاين خود را به شکل کاملا رويايي افزايش دهيد رنک و رتبه سايت خود را در گوگل و الکسا افزايش دهيد . همه اين خدمات کاملا رايگان! آسان رنک www.asanrank.ir

ح.الف

با سلام. چه انتظارعجیبی! توبین منتظران هم عزیز من چه غریبی! عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت* چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت چه بی خیال نشستیم چه کوششی چه وفایی؟ فقط نشسته وگفتیم خداکند که بیایی. خوشحال میشم به وب منم سربزنید ونظرتونو درباره مطالب بدونم[گل]